21 Kasım 2011 Pazartesi

TRT 4'TE YAYINLANAN ARTHUR ÇİZGİ FİLMİ VE MASONİK KABALİSTİK SEMBOLLER!ÇOCUKLARIMIZA BUNLARI İZLETTİRİYORUZ!

Aşağıdaki resimler TRT'nin 4. kanalı olan ''TRT ÇOCUK''ta yayınlanmakta olan ''ARTHUR'' isimli çizgi filmden alınmıştır.Arthur çocuklar tarafından çokça izlenen bir çizgi filmdir.Çocuklarımız bu çizgi filmi izlerken bir çok ''subminal mesaj''a maruz bırakılmaktadır.
Subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajların insanın bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tekniklerin amaçları, etkililiği ve kullanım sıklığı konuları tartışmalıdır.(wikipedia).
Arthur,içinde belki ilk seferde anlaşılamayacak bir çok masonik-kabalistik sembol barındırmaktadır.Bu semboller çocuklarımızın bilinç altlarına işlenmektedir.BU RESİMDE RAFTA DURAN MASONİK PİRAMİT VE GÖZ AÇIKÇA BELLİDİR.İŞTE DİĞER BİR RESİM VE YİNE AYNI PİRAMİT.AYNI PİRAMİT VE GÖZ BU SEFER YATAĞIN BAŞINDA.


ŞİMDİ DE BİR MAĞAZANIN VİTRİNİNDE KARŞIMIZDA.


BURADA SADECE GÖZ OLARAK KARŞIMIZDA.


ŞİMDİ BİR DE ŞU DOLARDAKİ SEMBOLLERE BAKALIM.


PİRAMİT VE GÖZ NEYİ SİMGELEMEKTEDİR?
Piramit ve göz masonların en belirgin sembollerindendir.Piramit Yeni Dünya Düzenini simgelerken Göz ise Deccal'ı simgelemektedir.Üst taraftaki üçgenin piramitten ayrı olmasının sebebi ise henüz tam olarak amaçlarına ulaşamadıklarını yani Yeni Dünya Düzenini tam olarak kuramadıklarını sembolize eder.

ARTHUR ÇOCUKLARIMIZI BU GİBİ MASONİK VE KABALİSTİK SEMBOLLERE MARUZ BIRAKAN ÇİZGİ FİLMLERDEN SADECE BİRİSİDİR.ÜSTELİK DEVLETİN KANALINDA!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder